O nas

SZAFIREK

To samczyk, który jest ostoją spokoju i opanowania, bardzo lubi być głaskany lub czesany. Ma ciekawski charakter, szybko się uczy, ale tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Nigdzie nie rusza się bez swojego kumpla Cynamona. Szafirek ma wielkie oczy i długie rzęsy, które oczarowały już nie jedna osobę.

CYNAMON

Mały, szybki i bystry. Prawdziwy szef drużyny – jest odważny, szybko się uczy i w błyskawicznym tempie przewiduje, czego się od niego wymaga. Potrafi załatwić dla swojej ekipy dodatkową marchewkę, czy wyjście na spacer. Jak na szefa przystało, potrafi wyrazić swoje niezadowolenie przesłodkim marudzeniem.

GROSZEK

To samczyk o pogodnym i ciekawskim charakterku. Jego zawadiacka natura powoduje, że nie lubi się nudzić, przez co zaczepia swoich kolegów i urządza bójki. Jest wielkim łakomczuchem, który wydaje charakterystyczne odgłosy pełne zniecierpliwienia, kiedy zajada się smakołykami.

KĘDZIOREK

Młodszy brat Groszka i całkowite jego przeciwieństwo. Ma spokojną, nieśmiałą i wrażliwą naturę. Długo się przygląda i bada sytuację zanim się ośmieli. Jego pyszczek ozdobiony jest niesfornymi loczkami na nosie, a uszy zakończone są fikuśnymi pędzelkami, co sprawia, że jest największym słodziakiem w stadzie.

Kogut Roy i ekipa

Stadko kur zarządzane przez Roya i jego pomocnika, tworzą sielski klimat wiejskiego podwórka, o którym nieustannie przypomina charakterystyczne pianie i gdakanie.